O firmie

Szkółka roślin ozdobnych OLEA zajmuje się produkcją i sprzedażą roślin ozdobnych w pojemnikach. Jesteśmy mocno związani z rodzinnym Kaliszem, w którym znajduje się nasz punkt stacjonarny. Postanowiliśmy jednak ukierunkować się na nowe obszary. Działalność sklepu online pozwala nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Mocny nacisk stawiamy na działania w internecie, wciąż jednak pamiętając o tym, jak ważni są ludzie i budowanie relacji także online. Wszyscy wiemy jak ważna jest dobra obsługa Klienta, który oczekuje kompleksowej i fachowej obsługi, a także dużego wyboru towarów. 

Kochamy rośliny i tą miłością chcielibyśmy się z Wami dzielić.

W szerokim asortymencie naszej szkółki znajdziecie wszystko to, co jest niezbędne do urządzenia ogrodu. Posiadamy wiele odmian traw ozdobnych, hortensji, magnoli, lawendy oraz bogaty wybór drzew (katalpy, klony, buki) i roślin szczepionych na pniu (hortensje, hibiskusy, modrzewie, róże). Sukcesywnie powieszamy ofertę i wprowadzamy do sprzedaży nowe odmiany. Priorytetem jest u nas bardzo dobra jakość roślin. Wszystkie produkowne są od początku w pojemnikach, mają świetnie rozwiniętą bryłę korzeniową, co sprawia że można je sadzić do gruntu przez cały sezon.

Zdobyte doświadczenie w uprawie, pakowaniu i wysyłce roślin gwarantuje satysfakcję Klientów. Chętnie służymy również pomocą w uprawie roślin, odpowiadając na dodatkowe pytania.

Zapraszamy do współpracy Klientów zarówno detalicznych, jak i hurtowych. 

Zapraszamy także do polubienia fanpage Olea. Szkółka Roślin Ozdobnych na Facebooku oraz do odwiedzenia sklepu online https://oleaszkolka.pl/ lub stacjonarnie w Kaliszu na ul. Św. Michała 114.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl